➤ Nieuwe serie van zes ansichtkaarten met gedichten die op kunstbeelden in Amsterdam-Oost zijn geïnspireerd. Het zijn zes nieuwe gedichten die ik schreef voor een kunstexpositie die van 3 januari tot eind april 2019 bij de Openbare Bibliotheek, Linnaeus-
straat 44 in de ramen hangt.
De gedichtenkaarten (10×15 cm) zijn gedrukt, elk met een kleurenfoto en een gedicht. Een set van zes kaarten kost: 5 euro (exclusief portokosten).
Voorbeelden ervan zijn hier te bewonderen.
Bestellen kan via Contact.
➤ Van 3 januari tot eind april 2019: vervolg solo-expositie ‘Ramen vol poëzie’ met nieuwe gedichten en foto’s bij de bibliotheek, OBA Linnaeus-straat. De gedichten zijn geïnspireerd op sculpturen die in Amsterdam-Oost staan.
➤ M’n verhaal ‘Vertrouwd portret’ kwam er als beste uit bij de eerste ronde van de schrijfwedstrijd ‘Schrijf je straat’ van Schrijvers uit Oost. Het is de prijs die onder andere ooit door Simone van Saarloos, Eva Kelder en Roos van Rijswijk is gewonnen.
Jury-oordeel: ‘Wat ons zeer aanspreekt was de wijze waarop je de tijd laat verglijden – de oude man die plotseling uit zijn huis is verdwenen en plaatsmaakt voor een jong stel – zonder nostalgisch te zijn. En zonder het uit te leggen. (Echt: show, don’t tell!). Oost is voel- en zichtbaar zonder het expliciet te noemen. Heel mooi!’
➤ Lovende recensie van Leo Mesman over de onlangs verschenen serie kunst/gedichtenkaarten met schilderijen van Gea Zwart en gedichten van mij. Momenteel uitverkocht, maar bij voldoende belangstelling volgt een herdruk. Het zijn acht verschillende uitvouwbare full colour kaarten (14,5×14,5 cm).
De gedichten zijn geïnspireerd op de schilderijen in de serie Panta Rhei, Alles Stroomt. Het thema van deze serie schilderijen is de voortdurende voorgang en verandering. Vaste basis is de rivier van het leven.
De prijs van deze serie van acht kunst/gedichten kaarten is 12,50 euro (incl. 8 enveloppen). Meer info.
Reserveren kan via CONTACT op deze website.
➤ Eerder verschenen: reeks van zes ansichtkaarten met gedichten die op beelden in Amsterdam-Oost zijn geïnspireerd. De ansichtkaarten zijn met een kleurenfoto van het beeld en een gedicht. Een set van zes kaarten kost 5 euro.
Hier zijn voorbeelden te zien.
Bestellen kan via CONTACT.
➤ Zijwaarts springen heeft inmiddels een tweede druk. Er zijn nog enkele exemplaren eerste druk…
Via mij kun je de laatste exemplaren gesigneerd en van een opdracht voorzien bestellen. Bestellen kan via CONTACT. Voor meer info, klik hier.